Online időpontfoglalás ingyenes szintfelmérésre

Mi az a szintfelmérés?

A megfelelő csoport kiválasztását egy kb. 20 perces, szóbeli szintfelmérés előzi meg, amely során tisztázzuk a jelentkező céljait és igényeit, valamint ez segít az ideális szint és intenzitás kiválasztásában is. Az egyes szinteken levő csoportok időpontjai és a napjai egészen változatosak, ezért szintfelmérés nélkül nem tudunk nyilatkozni a pontos időpontokról, de minden szinten általában 2-3 lehetőséget tudunk kínálni.

A foglalásnál mindenképp írja le, pontosan hány órakor tud megjelenni a szintfelmérésen a megjelölt dátumon! A táblázatban zöld színűek a szabad időpontok!

A szintfelmérés helyszíne: Veszprém, Viola u. 23. (Oldalt a nagy kapun kell bejönni, elmenni a hátsó épülethez, és felmenni az emeletre, az irodába!)

Nem szeretnél személyesen bejönni szintfelmérésre? Semmi gond! Online is megoldjuk, csak jelezd ezt a kérést a megjegyzésben!

Miért Mi?

Az oktatási módszereink általános alapelvei:

1. angol nyelvű óravezetés,
  2. beszédre inspiráló, provokatív tanári magatartás,
  3. a kommunikációra való motiváltság erősítése,
  4. szóbeli és írásbeli számonkérés,
  5. személyre szabott otthoni feladatok ellenőrzése, kiértékelése.

Tapasztalt tanárok.

Tanáraink mindegyike képzett, nagy tapasztalattal rendelkező szakember, akik az órai keretek között igyekeznek maximálisan személyre szabni a tananyagot, hogy a nyelvi fejlődés folyamata a lehető leggördülékenyebben haladjon. Óráinkon modern, kommunikatív módszerekkel tanítunk, nagy hangsúlyt fektetve a használható nyelvtudás elsajátítására.

Csoportok.

A különböző szintű modulokon keresztül a hallgatók teljesen kezdő szinttől egészen felsőfokig megtalálják a nekik megfelelőt. Az egyes modulok végcélja az Európai Unió keretrendszere szerinti B1, B2, és C1 szintű nyelvtudás elérése. Az igényeknek megfelelően cél lehet az alap-, illetve emelt szintű érettségire való felkészülés, a nyelvtudás szinten tartása, külföldi munkavállaláshoz szükséges nyelv tanulása, vagy egyszerűen csak a csoportos nyelvtanulás örömének megtapasztalása.

Lépj kapcsolatba velünk!