Minőség a mennyiség előtt.

A Hock Nyelviskola 1995-ben alakult és Veszprém városának egyik legrégebbi magán nyelvoktatási intézménye. Iskolánkban akkreditált program alapján történő angol nyelvoktatás folyik szigorú minőség-ellenőrzési keretek között, így valósítható meg legfontosabb célunk: a kompromisszumok nélküli minőségi tanítás. Meggyőződésünk, hogy az igazi minőségi oktatás csak ésszerű mennyiségi korlátok között eredményes.

Tanulói visszajelzések

Visszajelzések felnőttektől

Visszajelzések gyerekektől

Tapasztalt tanárok.

Tanáraink mindegyike képzett, nagy tapasztalattal rendelkező szakember, akik az órai keretek között igyekeznek maximálisan személyre szabni a tananyagot, hogy a nyelvi fejlődés folyamata a lehető leggördülékenyebben haladjon. Óráinkon modern, kommunikatív módszerekkel tanítunk, nagy hangsúlyt fektetve a használható nyelvtudás elsajátítására.

Tanáraink (feltöltés alatt):